Metody przedłużania włosów

metody przedłużania włosów

Przedłużanie włosów jest świetnym sposobem na to, by można było dowolnie modyfikować swoją fryzurę i za każdym razem cieszyć się jej niesamowitym wyglądem. Panie obecnie coraz częściej korzystają z przedłużonych włosów i uwielbiają je doczepiać. Dodatkowo przedłużane włosy dają optyczne wrażenie gęściejszej fryzury. Wobec tego Wszystko o przedłużaniu włosów - metody. Jakie są najczęściej wykorzystywane?

Metoda RACOON (wosk, metoda na ciepło)

Metoda RACOON to jedna z najpopularniejszych metod. Do jej przeprowadzenia niezbędny jest wosk i tradycyjna prostownica. W tej metodzie pasmo sztucznych włosów zostaje doczepione do naszego naturalnego pasma przy pomocy nagrzanego wosku, który później zastyga.

Microrings Hair Extenssion (obrączki, metoda na zimno)

Ta metoda przedłużania włosów jest uważana za jedną z najmniej inwazyjnych. Wykorzystuje się w niej pierścienie, za pomocą których mocuje się przedłużane pasma, do pasm naturalnych. To metoda na zimno, która nie niszczy włosów.

Easy Hair Extenssion (miedziane tulejki, metoda na zimno)

To również metoda nieinwazyjna, która bazuje na miedzianych tulejkach. Doczepia się do nich pasma sztuczne, a następnie łączy się je razem z naturalnymi włosami. Metoda ta odbywa się bez wykorzystania ciepła, a co za tym idzie jest ona całkowicie bezpieczna dla włosów.

Metoda z wykorzystaniem łuski klejowej (metoda na ciepło)

Metoda z łuską klejową działa podobnie jak metoda przedłużania włosów woskiem. Rozgrzana łuska klejowa łączy pasma ze sobą. Jest to metoda z wykorzystaniem ciepła.