Najczęściej zadawane pytania

najczęściej zadawane pytania

Włosy to wizytówka każdego człowieka. Piękne i zadbane włosy są z pewnością marzeniem wielu kobiet. Z pomocą przychodzi przedłużanie włosów, które jest niezwykle popularną usługą. Co warto wiedzieć o przedłużaniu włosów? Jakie są najczęściej zadawane pytania?

Czy przedłużanie włosów niszczy je?

Najczęściej zadawane pytanie odnośnie przedłużania włosów dotyczą tego, czy zabieg niszczy włosy. W profesjonalnych salonach możemy liczyć na kompleksową ofertę, która spełni nasze oczekiwania. Jeśli chcemy, aby zabieg przedłużania włosów nie wpłynął negatywnie na fryzurę, warto postawić na odpowiednią metodą dobraną do naszych włosów i pomoc fachowca. Dzięki temu przedłużanie nie odbije się na dobrej kondycji naturalnych kosmyków. 

Jakie jest ryzyko przy przedłużaniu włosów?

Przed przedłużeniem, fryzjer dokładnie ocenia stan i kondycję naszej fryzury. A jakie jest ryzyko przedłużania włosów? Jedynym ryzykiem jest to, że włókna włosów mogą stać się cieńsze. Jednak nie jest to widoczne i nie ma wpływu na stan kosmyków. Nic więc dziwnego, że z takiego rozwiązania korzysta szerokie grono zadowolonych kobiet. 

Ile trwa przedłużanie włosów?

Czas trwania zabiegu jest zazwyczaj różnorodny. Trwa od 1,5 do 2,5 godzin. Pamiętajmy o tym, ze przedłużenia włosów jest rozwiązaniem czystym i bezbolesnym. Po przedłużeniu nasza fryzura jest dodatkowo modelowana i cieniowana. W efekcie uzyskamy włosy prosto z naszych marzeń, pełne naturalności i blasku. Konkretne metody są różne i zależą od potrzeb klientki.